karp-fan.pl

karp-fan.pl

karp czym sie zywi

karp czym sie zywi

Gdy jest historyczna Fiction Więcej Truthful niż Prawdziwa historia

Są pewne rzeczy, których nie mogę powiedzieć, w prawdziwym życiu z powodu naruszania ludzi lub dokonania truizm, że obraża politycznie poprawne. Jednakże, nie mówiąc w ogóle zrobić, to zamiatać rzeczywistych problemów i niechęć pod dywan. To tylko pogłębia problemy w dół drogi, a brud wyjdzie spod dywanu w czasie najbardziej nie na miejscu, ponieważ jest to prawo Murphy'ego.kalkulator ubezpieczenie oc A teraz wydaje mi się, że spora liczba pisarzy zwrócić się do fikcji, a zwłaszcza te, które zwracają się do historycznej fikcji - to zrobić, aby mogli opowiedzieć bez kwestionowane lub atakowany za mówienie prawdy, aczkolwiek jak widzą go ,

Na przykład, jeśli były do ??odczytania powieści historycznych kawałek o wojnie domowej, tych, pisząc z perspektywy armii konfederatów by lub żyjących na południu w czasie byłoby zupełnie inaczej niż na północy. Każdy będzie miał swój własny pogląd, a oni starają się opowiedzieć w prawdziwej drodze, teraz, że zostały one już związany z zasadami naszego społeczeństwa poprawności politycznej. Dobrze jest czytać takie rzeczy, ponieważ daje nam lepszy wgląd, zwłaszcza w historycznym fikcyjnej kawałka, który jest dobrze napisany i dobrze zbadane.

karp czym sie zywi

Jednym z problemów, które mamy dzisiaj, zwłaszcza w naszych szkołach, my ciągle przepisywanie podręczników co 20 lat, przynajmniej tak to było kiedyś, teraz wydają się być przepisywanie podręczników co 5 do 10 lat. Bierzemy się słowa, które są obraźliwe, a my niczego modyfikować które nie pasują do naszej obecnej sytuacji. Jednak, że naprawdę nie jest prawdą, prawda? I jeden punkt chciałbym zrobić, a ja zrobiłem to dość często, zwłaszcza w moich rozmowach i artykułów jest to, że słynny cytat; "Ci, którzy nie uczyć ich historii, są skazani na jej powtarzanie" - prawdopodobnie powinien przeczytać; "Ci, którzy nie uczyć ich historii" poprawnie "są skazani na jej powtarzanie".

Teraz więc, jeśli będziemy modyfikując podręczniki jak idziemy, my nigdy nie uczy nasze dzieci prawdy o naszej historii. A jednak mają zamiar rozwijać się w ciągu 20 lat, a oni będą wiodącym ładunek, a także biorąc nasz naród w przyszłości. Jest to nieco problematyczne, ponieważ jesteśmy ich ustanowieniem przez awarii lub jeśli weźmiemy cytat dosłownie za "skazane", jeśli będzie. To nie jest bardzo miła rzecz do zrobienia to jest? Nie, to nie jest, a to nie jest bardzo mądry, jeśli mamy nadzieję, że nasza cywilizacja nadal. Rzeczywiście mam nadzieję, że należy wziąć pod uwagę to wszystko i myśleć nad tym. Przechowywać pisanie powieści historycznych, bo może po prostu uratować nas wszystkich.

http://seofabryka.pl/
- autor artykułu