karp-fan.pl

karp-fan.pl

karp wedzony

karp wedzony

Writing Skills Training and Business Komunikacja szkolenie Zależą Nauka być zwięzły

"Jeśli będzie ostry, krótko, bo jest ze słowami jak z promieni słonecznych - im bardziej są one skondensowane głębsze palą".

~ Robert Southey, angielski poeta romantyczny

Co uderza mnie o poezji jest sposób oddaje sens tak ekonomicznie, a nie jedno słowo za dużo, aby przyciągnąć uwagę czytelnika i przytrzymaj go.opakowania foliowe wrocław Rzeczywiście, kiedy ustawić pióro, najwięksi poeci żyli przez credo, że zwięzłość i przejrzystość iść w parze.

Ale co z tymi z nas, którzy nie mają aspiracji do wersyfikacji, a może nie czytać wiersz poezji z liceum? Dobrze, że wraca do jednego z trzech fundamentów efektywnego pisania, które wymieniłem w biuletynie kwietnia (patrz archiwum): Poznaj swoich czytelników. Poznajcie je i szanować swój czas.

Część tej wiedzy Nasze flagi na zamówienie można dostać w różnorodnych wymiarach są przy założeniu, że każda z nich jest zajęty. A dlaczego nie byliby zajęci? Czy nie jest to wspólny identyfikator dla ludzi sukcesu? Gdyby nie były udane, dlaczego chcesz - to ceniony konsultant, biznesmen czy kobieta, nonprofit lider, urzędnik państwowy, you name it - pisać do nich?

Więc proszę o tym pamiętać: napisz do pouczać, nie zaimponować. Jeśli chodzi o komunikację w profesjonalnym świecie pracy, jedynym wrażeniem swoim ciężkim piśmie będzie cię.

Relacje z mediami

karp wedzony

Jako reporter jest tak samo rozpoznanie jako opis pracy.

~ Anna Quindlen, publicysta.

Jeśli chcesz włączyć się spotkanie Wiadomości Media na plus, należy zrozumieć, dziennikarzom i skąd pochodzą. Kilka porad:

O Nie jesteśmy w nim dla pieniędzy. Jesteśmy w nim, ponieważ nasza ciekawość ludzi i ich triumfów i słabości napędza nas.

O Nasza agenda nie posiada skos polityczny. Co naprawdę chcemy jest uznanie, najlepiej zazdrość, naszych rówieśników.

O Naszym prawdziwym nastawienie jest dla historii, "Co nowego?"

o Getting tę historię często prowadzi do obsesyjnej, nieprzyjemny, zachowań manipulacyjnych, z których żadna nie ma sugerować, że jesteśmy nieuczciwi. Najlepszy z nas określa, co może uczynić nas nieprzyjemne do czynienia, jeśli jesteś jednym odpowiadając na pytania.

O Reporterzy biorąc te cechy do skrajności stać redaktorów i producentów, którzy z kolei sprawiają dziennikarzom uznają za niegodnego dość nieszczęśliwy.


- autor artykułu