karp-fan.pl

karp-fan.pl

artykuly o karpiach

artykuly o karpiach

Ból fizyczny - Co jest najczęstszą przyczyną bólu w organizmie

Co jest najczęstszą przyczyną bólu fizycznego?

Najczęstszym i najbardziej znany przyczyną bólu jest "tkanek miękkich". tkanek miękkich obejmuje mięśnie, nerwy, skórę, a każda część ciała, która nie jest kostnego.

Dlaczego mięśnie i inne tkanki miękkie prawie zawsze pomijane głównych przyczyn bólu? Całkiem proste - nie dowiedzieć się, jak nasz organizm pracuje w szkole, nie udało się go nauczyć, a nie jak większość lekarzy, gdy byli w szkole medycznej.

Niestety, nawet jeśli lekarz nie rozumie zależność między mięśni i bólu, on lub ona po prostu nie mają czasu, aby wyjaśnić przyczyny bólu do was.

Oto prawda o naszych ciałach: Każda część naszego ciała działa z każdej innej części.

artykuly o karpiach

Jeśli odczuwasz ból w plecach, przyczyną jest najprawdopodobniej mięśni w przedniej części ciała powodujące ból pleców. Bóle głowy? Mięśnie twojej szyi, żuchwy lub barków.

Ból pięty? Mięśnie łydki. Ręce i ramion ból lub "cieśni nadgarstka?" Mięśnie w twoich ramionach i szyi.

Dr Candace Pert, badacz psychoneuroimmunologii i uznanych międzynarodowo farmakolog, powiedziała, że ? Nasza oferta domów z bali całorocznych?uważa się, że gdyby każdy miał masaż raz w tygodniu, to mamy 90% mniej chorób! 90%! Dr Pert mówił nam, że nasze mięśnie odgrywają ogromną rolę w powstawaniu bólu i choroby.

Ja też wierzę, że masaż leczniczy może odegrać dużą rolę w naszym zdrowia i dobrego samopoczucia, bo masaż wpływa na mięśnie dobrych sposobów. Nie tylko masaż zwiększyć nasz układ odpornościowy, pomaga nasze mięśnie dobrze funkcjonować.

A ponieważ mięśnie powodują większość naszego bólu, ma sens, że jeśli będziemy dbać o nasze mięśnie, będziemy mieli mniej bólu fizycznego.


- autor artykułu