karp-fan.pl

karp-fan.pl

karp ile wazy

karp ile wazy

Smutna prawda o najbardziej obejrzeli Ezine artykułów

Po napisaniu szereg humorystycznych i politycznych EzineArticles do rodzaju dostać moje nogi mokre w tej nowej granicy, postanowiłem zobaczyć, co inni pacjenci są najczęściej oglądane. Jestem ciekawski w ten sposób; Poza tym, to może mi dać wskazówkę, co pisać, jeśli chcę, aby napompować "moje artykuły zgłosić" numery w płytkim nadziei podkręcić mój przebicia ego.na stronie więcej informacji Więc zrobiłem wyszukiwania w Ezine dla "najczęściej oglądane". Aha! Lista nazywane "Top 30 Najczęściej oglądane Artykuły" przyleciał z powrotem, zanim mogłem powiedzieć: "Wojna w Iraku" - mój oczywistym wyborem dla górnego temat ściśle przez "aborcji", "małżeństwo osób tej samej płci" i "Angelina i Brad ".

Wszystko, co mogę powiedzieć to to, chłopiec był kiedykolwiek źle.

Jeśli chcesz, aby Twoje teksty do czytania przez dziesiątki tysięcy, w rzeczywistości setki tysięcy, lepiej dowiedzieć się czegoś o włosach. Teraz, jeśli jesteś podobny do mnie, to zapewne niewiele wiedzą więcej o włosach innego niż rośnie, jeśli podlewane; nie dość dokładnie, być ekspertem. Ale jeśli chcesz, aby dowiedzieć się o włosy, dzięki czemu można napisać o nim z autorytetem, pomiń rzeczy na czubku głowy, chcesz się zaciąć wszystko można zebrać do tej noggin twój temat włosów na południe od granicy. Zgadza się! Chcesz, aby kształcić się na kobiecie włosy łonowe, zwłaszcza o tych przebiegłych wrastające wascals.

Oto dlaczego!

Piętnaście z najlepszych trzydziestu artykułów są o włosy: Prom włosy, włosy, męskiej japońskiej włosy, przedłużanie włosów, długich gorących stylów, style, bla-bla-bla. A z bla-bla-bla, sześć jest konkretnie o kobiecej prywatnej pielęgnacji włosów i wszystkich jego nikczemnych konsekwencjami. Innymi słowy, 20% trzydziestu górze oglądany EzineArticles są o nauce usuwania żeński liści.

- autor artykułu