karp-fan.pl

karp-fan.pl

karp chinski

karp chinski

Kto nie słyszał wyrażenie catch dla General Electric? "Dajemy dobre rzeczy do życia" jest dziełem copywriter sprzedaży Phil Dusenberry. Ten kreatywny copywriter jest również znany z niezliczonych Pepsi i Pizza Hut reklam. On jest znany z wprowadzania emocji i zwiększoną energię w dziedzinie copywriting sprzedaży.

William Bernach słynie Polaroid w "To takie proste" kampanii i Lewis Bunnell Jones wykonany marki Kodak nazwę domowe z hasłem "zostanie naciśnięty przycisk - my zajmiemy się resztą".http://epo-serwis.pl Te referencje reklamy jesteśmy tak przyzwyczajeni do zobaczenia dziś zostały po raz pierwszy wprowadzone przez J. Walter Thompson i były stosowane na rynku produktów do pielęgnacji urody stawu. I oczywiście jeden z znanych fraz pierwszych reklamach Clairol barwnik do włosów ': "... Czy ona, czy też nie?" został ukuty przez copywriter sprzedaży Shirley Polykoff.

karp chinski

Niezależnie od produktu lub usługi, copywriting sprzedaży zawsze chodziło o uzyskanie przesłanie do publiczności w sposób, który bawi, informuje i przyciąga je. Czy to krótkie reklamy radiowe do płatków śniadaniowych lub mini-filmu dotyczącego oszczędności i pożyczki instytucji, copywriting sprzedaży jest wciąż o zniewalającym kopii. To Akademia Prawa Jazdy z kolei dokonać lepszego biznesu. Niektóre reguły po prostu się nie zmieniają.


- autor artykułu